Můj příběh

- těším se na společné objevování a vzájemnou inspiraci -

SOPHISTO jsem začala budovat v roce 2010. V té době jsem již měla za sebou 9 let zkušeností ze dvou nadnárodních konzultačních a tréninkových společností a zpětně musím říct, že to byla skvělá průprava.

Ekonomice se tehdy příliš nedařilo a já si řekla, že je to ta správná chvíle začít budovat vlastní byznys. Mám ráda výzvy a nemám ráda stereotyp, a tak jsem do toho šla.

Výzev bylo a je stále hodně a stereotyp to nikdy nebyl a nebude. Práce s klienty mne i po 19 letech v tomto byznyse stále baví. Klienti, firmy a účastníci tréninkových programů jsou mou motivací, mým hnacím motorem. A jsou to právě mí klienti, díky kterým si svou práci stále užívám.

Čím dál tím častěji si říkám, jak obrovské mám štěstí, že dělám práci, která mne naplňuje a baví. A za to děkuji vám, milí klienti.


Pište, volejte, neváhejte mne kontaktovat, těším se na vás

                                                                                                                Irena Staňková 


Ing. Irena Staňková

  - konzultantka & trenérka & koučka - 

Již 19 let pomáhám lidem objevit a rozvinout jejich potenciál. I Vám pomohu identifikovat Vaše silné stránky, objevit Vaše vnitřní talenty, stavět na nich a rozvíjet je. Zefektivníme spolu Vaše manažerské a prodejní návyky a zbavíme se limitujících a v úspěchu bránících zlozvyků.

Zaměřuji se na rozvoj behaviorálních dovedností. Pomohu Vám zefektivnit a posílit žádoucí byznys přístupy a chování jako již tisícům manažerů z různých pozic a oborů.

Pravidelně otevírám Manažerskou Akademii a dělám interní kurzy na míru. Trénuji a koučuji lidi všech národností, v ČR i zahraničí, od nemanažerských pozic po top pozice z oblasti výroby, IT, farmacie, bankovnictví, reklamy, stavebnictví, automobilového průmyslu, služeb, FMCG, obchodu... Specializuji se na leadership, management, vyjednávání, time management, strategický i vztahový prodej, ovlivňování druhých, prezentační dovednosti, efektivní vedení porad a mnoho dalších.

Těším se na společné objevování a vzájemnou inspiraci.